Etten-Leur: Pannenhoef met Padvindersven

Iedere route bevat adresinformatie met betrekking tot het start- en het eindpunt. Klik hiervoor in de kaart op het oranje markeringspictogram . Ook als er onderweg bijzonderheden of bezienswaardigheden zijn worden deze middels een oranje markeringspictogram op de kaart aangegeven.

wandeling: Etten-Leur: Pannenhoef met Padvindersven
provincie:Noord-Brabant
afstand:4.4 km
gelopen:Oktober 2024
soort wandeling:Rondwandeling
bron:Wandelgids Zeeland en West Brabant
coördinaten start:51.52273, 4.65770
startpunt:Parkeerplaats De Bak nabij Ettensebaan 25, 4891 TG Rijsbergen
downloads: 231 ( gpx: 231 | kml: 0 )
Vanaf 1996 tot ongeveer 2005 heb ik veel wandelingen uit de wandelgidsen van uitgeverij Stap voor Stap gelopen. Aan een deel van deze wandelingen was ik echter nooit toegekomen. In 2022 heb ik een start gemaakt met het alsnog lopen van deze wandelingen. Zoals te verwachten zijn sommige wandelingen niet langer één op één te lopen maar met een paar kleine aanpassingen in de route lukt dit meestal toch.

Deze route uit de wandelgids uit 2000 is nog bijna geheel volgens de originele routebeschrijving te lopen. Een klein stuk van een pad waar ik vorig jaar nog over mocht lopen is inmiddels afgesloten. Er is echter iets terug een nieuw pad parallel aan het oude pad geopend.

De Pannenhoef en het Padvindersven zijn populair. Ook hier stond de parkeerplaats bijna geheel vol. Zeker rond het Padvindersven loop je niet alleen, heb je eenmaal het water verlaten dan kom je aanzienlijk minder recreanten tegen. Vanuit de parkeerplaats loopt de route eerst richting het Padvindersven. Dit is een erg fraai stuk van de wandeling, natte bossen, heidevelden en vennen domineren het landschap. Door het hiervoor al genoemde afgesloten pad loop je nu een klein stukje van een pad dubbel om darna via het nieuwe pad de route iets verderop weer op te pakken. Ook hier loop je langs een groot Ven. Bij de Bak is een vlonder op het water waar vanaf je een fraai uitizcht over het water aldaar hebt. Via vlonders wordt vervolgens het hoger gelegen bos aangedaan.

Na al het moois van hiervoor voelt de terugweg door het bos een beetje "gewoon". Maar ook hier heb je af en toe mooie uitzichten over heidevelden.
geef deze wandeling een 1 ster beoordelinggeef deze wandeling een 2 sterren beoordelinggeef deze wandeling een 3 sterren beoordelinggeef deze wandeling een 4 sterren beoordelinggeef deze wandeling een 5 sterren beoordeling (1 beoordelingen, gemiddeld: 4,00 uit 5)
Laden...



download de track van deze wandeling als GPX bestand:
   “Etten-Leur_-_Pannenhoef_met_Padvindersven_-_4.4_km.gpx”
aantal downloads: 231  –  bestandsgrootte: 13,11 KB

Ondervindt u een probleem met het downloaden van deze route? Wij ontvangen graag een melding van u.

Controlewaarden integriteit gpx bestand:
MD5: daf738b7a2ef19bbe615ee7789bc7401
SHA1: 05b64ac28ac4d32ed37488e6cfcba1e2ab3d2bf6
SHA256:16883a9b7b1b51f9d786e4e28c2ce7aa4de135f63cfd76988c4020862f21b17f
* noot: lange SHA controlewaarden kunnen op een smal scherm incompleet worden weergegeven.

converteer en download de track van deze wandeling als KML bestand:
   “Etten-Leur_-_Pannenhoef_met_Padvindersven_-_4.4_km.kml”
aantal downloads: 0
Ondervindt u een probleem met het downloaden van deze route? Wij ontvangen graag een melding van u.

converteer deze route inclusief:

 3 px.

 

Fotoverslag van deze wandeling: Het als download aangeboden GPX en KML bestand is met de grootste zorg samengesteld. Echter zowel de gelopen routes als het landschap kunnen aan veranderingen onderhevig zijn. Voor alle op deze website getoonde en te downloaden GPX en KML bestanden geldt dan ook dat iedere route een momentopname betreft (deze route is gelopen in 2024). Ik kan niet garanderen dat de getoonde route nog steeds overeenkomt met de actuele situatie in het terrein.

Disclaimer: De op deze website aangeboden GPX en KML bestanden zijn uitdrukkelijk voor persoonlijk gebruik. Mijn GPX of KML bestanden verspreiden via een andere website of het direct linken (download) naar een GPX of KML bestand op deze website is niet toegestaan. De aangeboden GPX en de daarvan afgeleide KML bestanden zijn altijd eigen nabewerkte logs (Garmin Oregon 450 / Garmin Oregon 700) veelal gelopen aan de hand van tracks, beschrijvingen en/of plattegronden van derden. Zie de pagina gebruiksvoorwaarden en de pagina privacyverklaring voor aanvullende informatie.

Laat gerust een berichtje achter...

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *