
wandeling: | Romeinse Limespad: Nijmegen – Weyler |
provincie: | Gelderland |
afstand: | 14.3 km |
gelopen: | Oktober 2022 |
soort wandeling: | Lange Afstand Wandelpad (LAW) |
naam wandeling: | LAW 16: Romeinse Limespad |
etappe nummer: | 18e etappe |
bron: | Wandelgids Romeinse Limespad |
coördinaten start: | 51.84564, 5.87222 |
startpunt: | Bushalte Hunnerpark, Nijmegen |
downloads: | 1322 ( gpx: 1317 | kml: 5 ) |
In Berg en Dal, net onder de Duivelsberg, eindigd het Romeinse Limespad voor Nederland. Je kunt er echter voor kiezen om, net als mij, de Romeinse Limes nog een kleine 70 kilometer te blijven volgen tot aan het Duitse plaatsje Xanten.
In plaats van eindpunt Wyler kun je er voor kiezen om nog een kleine 3 kilometer door te lopen naar Kranenburg, bushalte Feuerwehr. De volgende etappe kort je hiermee dan automatisch met 3 kilometer in.
De aansluiting van lijn 58 op station Nijmegen is helaas niet zo goed als je daarna met de stoptrein verder moet richting Arnhem. Zowel op de heen- als op de terugreis heb ik 28 minuten extra van station Nijmegen mogen genieten.
download de track van deze wandeling als GPX bestand:
Ondervindt u een probleem met het downloaden van deze route? Wij ontvangen graag een melding van u.
Controlewaarden integriteit gpx bestand:
MD5: 9d5674eeee5e162661bee60c09da6005
SHA1: 8d7c247b7d9d418b3595f255789f867fc5f25437
SHA256:657ce276ea92761ebc999faee9f482380ff96f573a3c76d66305564c053365bb
* noot: lange SHA controlewaarden kunnen op een smal scherm incompleet worden weergegeven.
Fotoverslag van deze wandeling: Etappe overzicht:
etappe 1: Katwijk - Leiden
etappe 2: Leiden - Leiden
etappe 3: Leiden - Hazerswoude Dorp
etappe 4: Hazerswoude Dorp - Alphen aan den Rijn
etappe 5: Alphen aan den Rijn - Bodegraven
etappe 6: Bodegraven - Papekop
etappe 7: Papekop - Harmelen
etappe 8: Harmelen - Utrecht
etappe 9: Utrecht - Bunnik
etappe 10: Bunnik - Werkhoven
etappe 11: Werkhoven - Maurik
etappe 12: Maurik - Lienden
etappe 13: Lienden - Wageningen
etappe 14: Wageningen - Heveadorp
etappe 15: Heveadorp - Arnhem
etappe 16: Arnhem - Bemmel
etappe 17: Bemmel - Nijmegen
etappe 18: Nijmegen - Wyler
etappe 19: Wyler - Kleve
etappe 20: Kleve - Kalkar
etappe 21: Kalkar - Marienbaum
etappe 22: Marienbaum - Xanten
Het als download aangeboden GPX en KML bestand is met de grootste zorg samengesteld. Echter zowel de gelopen routes als het landschap kunnen aan veranderingen onderhevig zijn. Voor alle op deze website getoonde en te downloaden GPX en KML bestanden geldt dan ook dat iedere route een momentopname betreft (deze route is gelopen in 2022). Ik kan niet garanderen dat de getoonde route nog steeds overeenkomt met de actuele situatie in het terrein.
Disclaimer: De op deze website aangeboden GPX en KML bestanden zijn uitdrukkelijk voor persoonlijk gebruik. Mijn GPX of KML bestanden verspreiden via een andere website of het direct linken (download) naar een GPX of KML bestand op deze website is niet toegestaan. De aangeboden GPX en de daarvan afgeleide KML bestanden zijn altijd eigen nabewerkte logs (Garmin Oregon 450 / Garmin Oregon 700) veelal gelopen aan de hand van tracks, beschrijvingen en/of plattegronden van derden. Zie de pagina gebruiksvoorwaarden en de pagina privacyverklaring voor aanvullende informatie.